وبلاگ

نخستین مجموعه ترانه نرگس جعفری رونمایی شد

نخستین مجموعه ترانه نرگس جعفری رونمایی شد

رسانه نوا – آیین رونمایی و جشن امضا نخستین مجموعه ترانه نرگس جعفری با عنوان «حیف»، عصر روز پنجشنبه با حضور این ترانه‌سرا و جمعی از هنرمندان سرشناس موسیقی کشور و به همت انتشارات نگاه در فروشگاه نشر ثالث برگزار شد.

مجموعه ترانه حیف دربرگیرنده 105 ترانه در 160 صفحه است که توسط انتشارات نگاه به چاپ رسیده است و اغلب این ترانه‌ها، ترانه‌های عاشقانه است و حدود 6 ترانه اجتماعی هم در این کتاب گنجانده‌شده است و اشعار این کتاب نیز اغلب کارهای اجرا نشده این ترانه‌سرای جوان کشور است.

در ابتدا حاضرین در مراسم به احترام شهادت تعدادی از آتش‌نشانان در حادثه ساختمان پلاسکو تهران ، یک دقیقه سکوت کردند.

سپس نرگس جعفری به پشت تریبون آمد و در خصوص نخستین مجموعه خود گفت: «بعضی ازجمله‌ها خیلی کلیشه‌ای هستند اما این کلیشه‌ها بعضی‌اوقات به بهترین نحو منظور آدم را می‌رسانند. دلم می‌خواهد از جمله کلیشه‌ای «خیلی خوشحالم از اینکه اینجا هستید» استفاده کنم به دلیل اینکه واقعا قلبا خوشحال هستم که تک‌تک شما عزیزان امروز در کنارم هستید. خیلی تشکر می‌کنم از مهمانان عزیزی که امروز تشریف آوردند و در این مراسم حضور دارند، افرادی که از روز اولی که ترانه‌سرایی را آغاز کردم، من و ترانه‌هایم را باور کردند و باعث شدند زحماتی که می‌کشم بی‌نتیجه نماند.»

پس از صحبت‌های نرگس جعفری، مراسم جشن امضا کتاب آغاز شد و هواداران و مهمانانی که در مراسم حضور داشتند به‌نوبت به سمت نرگس جعفری برای امضا کتاب رفتند و هرکدام از مهمانان بر روی تابلو ، یادگاری نوشته و امضا کردند. همچنین هریک از مهمانان برای دقیقه‌ای پشت تریبون رفته و درخصوص این ترنه‌سرا صحبت کردند.

گفتنی است، دکتر محمدرضا چراغعلی، حامد صوفی پور، ترانه مکرم، امیرعباس حسن زاده، علی ایلیا، پوریا حیدری، علی استیری، میلاد اکبری، انوش تقوی، حدیث دهقان، مهدی موسوی، مجید طوسی، مهلا سلیمانی، خزر چکاوک، علیرضا و بابک رئیس دانا، مهسا ایرانیان، ارسلان جعفری، علی شه جویی، بابک برهانی، سامی تحصیلداری، پژمان دلسوز، حمید واحدی و… ازجمله مهمانان این مراسم بودند.

برای بررسی و خرید این مجموعه ترانه می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

حیف – نرگس جعفری

نوشتن دیدگاه