قوانین و مقررات

قوانین و مقررات – فروشگاه اینترنتی کتاب – خرید اینترنتی کتاب

استفاده شما از وب سایت فروشگاه اینترنتی مؤسسۀ انتشارات نگاه به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. وب سایت فروشگاه اینترنتی مؤسسۀ انتشارات نگاه به آدرس اینترنتی www.negahpub.com می باشد.
قوانین و مقررارت این صفحه امکان دارد در هر لحظه تغییر کنید و کاربران موظف هستند به صورت دوره ای از این صفحه بازدید کرده تا از به‌روزرسانی های احتمالی در قوانین و مقررات آگاهی پیدا کنند. در ضمن لازم به ذکر است که در صورت هرگونه تغییر در قوانین و مقررات این صفحه، تغییرات به صورت اخبار در همین سایت انتشار می یابد.
خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری کاربران عزیز عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات “مؤسسۀ انتشارات نگاه” برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

اطلاعات موجود در سایت فروشگاهی مؤسسۀ انتشارات نگاه از منابع معتبر و مرتبط و نیز باتوجه به مقدمه‌ی کتاب ها جمع‌آوری و در وب سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در سایت مؤسسۀ انتشارات نگاه در مواردی غیر دقیق یا دارای خطای نگارشی باشد. سایت مؤسسۀ انتشارات نگاه، مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت به روز خواهد شد.

سایت فروشگاهی مؤسسۀ انتشارات نگاه متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

سایت فروشگاهی مؤسسۀ انتشارات نگاه موظف است اطلاعات دقیق و کامل کتاب را در اختیار خریدار قرار دهد.

سایت فروشگاهی مؤسسۀ انتشارات نگاه موظف است کتاب سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کتاب با استفاده از شبکه پستی کشور، مؤسسۀ انتشارات نگاه، مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست یا پیک در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه و جهت دریافت کالا اقدام کند. بدیهی است در صورت عدم حضور خریدار در محل اعلام شده به هنگام سفارش و برگشت محصول، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد با خریدار خواهد بود.

برای سفارش هایی که توسط پیک ارسال می گردد (مناطق ۲۲ گانه تهران)، پیک متعهد به تحویل سفارش “صرفا” در محل درب ورودی اولیه ساختمان به مشتری می باشد. لذا خریدارانی که در مجتمع های مسکونی یا اداری حضور دارند می بایست به درب ورودی ساختمان مراجعه کرده و محصول را تحویل گیرند

کالای خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.

کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

سفارشات شما مشتریان عزیز حداکثر بعد از گذشت 1 روز و نیم کاری وارد چرخه ارسال شده و به اداره پست تحویل داده می شود.

برای شهر تهران گزینه ی ارسال با پیک فعال است به غیر از محدوده هایی که نام برده می شود: شهر قدس، ورامین، لواسان، فشن، اسلام شهر، دماوند. برای محدوده های ذکر شده ارسال با پیک امکان پذیر نیست.

در صورت قابل تهیه نبودن کتاب سفارش داده شده، وجه آن عیناً به حساب اعتباری مشتری بازگردانده می شود. استرداد وجه مشمول هیچ هزینه ای نیست. انتقال وجه صرفاً از طریق کارت به کارت (حداکثر بعد از گذشت 3 روز کاری) انجام می‌شود لذا الزامیست نام صاحب حساب با نام مشتری در سایت تطابق داشته باشد .

در صورت وجود هر مشکلی در محصول منوط به اینکه از مشکلات فنی تولید (مشکل چاپی، صحافی و…) باشد، خریدار محترم حداکثر بعد از گذشت 10 روز کاری فرصت دارد محصول را به مؤسسۀ انتشارات نگاه برای بررسی ارسال نماید. هزینه پست در صورت اثبات صحت مشکل از جانب ناشر بر عهده مؤسسۀ انتشارات نگاه می باشد. «ین بند شامل کتب ضربه خورده، هرگونه پارگی، خیسی و … نمی شود».

مالکیت معنوی و فکری کتاب های مؤسسۀ انتشا رات نگاه متعلق به پدیدآورده اثر است و غیر قابل انتقال می باشد. و همچنین کلیه حقوق مادی، متعلق به ناشر، مولف، مترجم آن کتاب است و هرگونه سوء استفاده اعم از کپی، اسکن، استخراج مطالب و… بدون اجازه صاحبان آن، ضمن پیگرد قانونی، شرعا حرام می باشد.
در صورت وجود مشکل در هر بخش و یا شکایت از پرسنل و یا خدمات سایت فروشگاهی مؤسسۀ انتشارات نگاه می‌توانید مستقیماً با مدیر فروشگاه اینترنتی سایت فروشگاهی مؤسسۀ انتشارات نگاه ارتباط برقرار کنید:
تلفن : 8-66480377
66466940
داخلی 102

صرفا در ساعات 9 الی 13 روزهای شنبه تا چهارشنبه